Kompozycje 3

Kompozycje 3 to gotowe szablony dokumentów składające się z cyfrowych elementów, imitujących technikę wektorową. Wystarczy poddać edycji dowolną fotografię i umieścić ją w kompozycji, aby otrzymać ciekawy efekt graficzny nad uzyskaniem którego należałoby spędzić wiele czasu. Jak tego dokonać zostało opisane w materiale instruktażowym znajdującym się na nośniku. Wszystkie elementy składowe kompozycji zostały wykonane jako warstwy Photoshopa, które można poddać dowolnej edycji lub wymieniać między poszczególnymi dokumentami.
Wraz z zakupem otrzymujesz również bezpłatną, bezterminową pomoc techniczną do zawartości produktu. Poniżej zostało zaprezentowanych kilka przykładów z wykorzystaniem kompozycji i dokumenty znajdujące się na CD. Dokumenty są znacznie pomniejszone i nie odzwierciedlają oryginalnej jakości.

CD dostępne w cenie 25 zł. Dokonaj zakupu klikając poniższy baner. Po zrealizowaniu zamówienia otrzymasz link do pobrania zawartości z serwera wraz z licencją do komercyjnego wykorzystania. Zamówienie możesz złożyć również na adres cherub@op.pl.

Zawartość CD

16 dokumentów kompozycji.
Tutorial instruktażowy PDF.
Dokument składowy do wykonania ćwiczenia.
Licencja do komercyjnego wykorzystania zawartości.

Parametry dokumentów

Rozmiar: 20 x 30 cm.
Typ plików: PSD, Layers.
Rozdzielczość: 300 ppi.