Fotokubki 2

Projekty na fotokubki 2 to gotowe szablony dokumentów wspomagające projektowanie własnych nadruków fotograficznych na wszelkiego rodzaju ceramice. Kubki z własną fotografią to obecnie jedna z popularniejszych metod wykorzystania zdjęć cyfrowych. Rozwój technologii sprawił, że nadruki na ceramice są najwyższej jakości i nie ulegają zniszczeniu z biegiem czasu. Firm oferujących takie usługi w internecie jest bardzo wiele a sposób zamówienia ogranicza się jedynie do wysłania własnego pliku graficznego. Poniższa oferta projektów ma znacznie uatrakcyjnić efekt końcowy zamawianych nadruków na kubkach. Wystarczy wstawić zdjęcie w specjalnie przygotowaną ramkę, aby uzyskać ciekawy efekt graficzny nad uzyskaniem którego należałoby spędzić wiele czasu.
Sposób wstawiania zdjęć i edycji dokumentu został opisany w materiale instruktażowym znajdującym się na nośniku. Wraz z zakupem otrzymujesz również bezpłatną, bezterminową pomoc techniczną do zawartości produktu. Poniżej zostało zaprezentowanych kilka przykładów z wykorzystaniem projektów i dokumenty znajdujące się na CD. Dokumenty są znacznie pomniejszone i nie odzwierciedlają oryginalnej jakości.

CD dostępne w cenie 25 zł. Dokonaj zakupu klikając poniższy baner. Po zrealizowaniu zamówienia otrzymasz link do pobrania zawartości z serwera wraz z licencją do komercyjnego wykorzystania. Zamówienie możesz złożyć również na adres cherub@op.pl.

Zawartość CD

12 projektów na fotokubki.
Tutorial instruktażowy PDF.
Licencja do komercyjnego wykorzystania zawartości.

Parametry dokumentów

Rozmiar: 20 x 8,5 cm.
Typ plików: PSD.
Rozdzielczość: 300 ppi.