O nas

CHERUB GALLERY zajmuje się produkcją materiałów instruktażowych oraz dodatków dla użytkowników oprogramowania Adobe Photoshop.

W ofercie CHERUB GALLERY znajduje się wszystko związane z Photoshopem. Sukcesywnie oferta jest rozszerzana o nowe zasoby pozwalające na wykorzystanie ich w pracy i nauce z Adobe Photoshop.

Istniejemy od kwietnia 2005 roku, gdzie została zapoczątkowana sprzedaż materiałów instruktażowych i cyfrowych dodatków na popularnym serwisie aukcyjnym Allegro. Swoją rzetelnością i solidnym podejściem konto cherub_allegro posiada 100% pozytywnych komentarzy i tysiące zadowolonych klientów.
W 2007 roku działalność została rozszerzona o sklep internetowy, w którym użytkownicy Photoshopa mogli skorzystać z mnogości pomocnych zasobów cyfrowych wykorzystywanych w obróbce fotografii i nie tylko.
Na początku 2006 roku została nawiązana współpraca z wydawnictwem Software, które wypuściło na rynek Polski i zagraniczny PSD Photoshop, czasopismo dla grafików i użytkowników Photoshopa, w którym można było znaleźć nasze materiały.

Od początku istnienia zajmujemy się również zleceniami na edycję cyfrowych fotografii.
Działalność jest na bieżąco rozszerzana o nowe oferty związane z edycją fotografii w programie Adobe Photoshop.