Autor bloga

Witam wszystkich miłośników Photoshopa na blogu poświęconym temu programowi.

Bez wątpienia Adobe Photoshop jest najlepiej opracowaną aplikacją graficzną na świecie, służącą do obróbki zdjęć i nie tylko.
Swoją przygodę z programem zacząłem podczas zakupu PC-ta w 1997 roku. Była to wówczas czwarta wersja programu a na twardym dysku konkurował z nim Corel Photo Paint.
Pierwszą założoną witryną z informacjami o Photoshopie jest cherub.pl. Zakładając ją w kwietniu 2005 roku, robiłem to z potrzeby hobbystycznej. Dzieląc się zdobytą wiedzą sukcesywnie uzupełniałem ją o nowe zasoby. Rosnące z dnia na dzień zainteresowanie, przerosło moje oczekiwania jej zainteresowaniem.
W 2005 roku została również zapoczątkowana sprzedaż materiałów instruktażowych i cyfrowych dodatków na popularnym serwisie aukcyjnym Allegro. Swoją rzetelnością i solidnym podejściem konto cherub_allegro posiada 100% pozytywnych komentarzy i tysiące zadowolonych klientów. Zapraszam.
W 2007 roku działalność została rozszerzona o sklep internetowy photoshop.sklep.pl , w którym użytkownicy Photoshopa mogą skorzystać z mnogości pomocnych zasobów cyfrowych wykorzystywanych w obróbce fotografii i nie tylko. Materiały dostępne również na naszym blogu.

Zapraszam do korzystania z zasobów bloga.
Cherub

Reklamy