Ramki walentynkowe

dnia

Dla użytkowników Photoshopa posiadamy dwie ramki i tło o tematyce walentynkowej. Nie czekaj na ostatnią chwilę. Już dziś zacznij przygotowywać oryginalne wydruki ze zdjęciem ukochanej osoby.

Paczka Walentynka 3 to zestaw trzech dokumentów Photoshopa o tematyce walentynkowej. W skład zestawu wchodzą dwie ramki i jedno tło. Udostępnione dokumenty idealnie nadają się dla osób, które chcą obdarować swoich ukochanych niepowtarzalnym prezentem w postaci druku atrakcyjnie oprawionej fotografii opatrzonej własnym komentarzem.
Wystarczy wstawić w dokumenty dowolne zdjęcia ukochanych, aby otrzymać ciekawy efekt graficzny nad uzyskaniem którego należałoby spędzić wiele czasu.
Każdy dokument to warstwa Photoshopa o rozmiarze A4 (1240 x 1754 pikseli) i rozdzielczości druku 150 ppi. posiadająca dodatkową warstwę z tekstem do zastąpienia własnym komentarzem.

Poniżej zostały zaprezentowane dokumenty znajdujące się w paczce i dwa przykłady ich wykorzystania.

Paczka Walentynka 3 dostępna w Photoshop Sklep w cenie 9,90 zł. Zamówienie możesz złożyć również na adres cherub@op.pl lub dokonać płatności klikając poniższy baner. Link do pobrania paczki z zawartością otrzymasz na swój adres e-mail.

walentynki_frames

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s