Tydzień z Photoshopem – Adobe przez tydzień będzie uczyć Photoshopa za darmo

dnia

Obchody 25. urodzin Photoshopa jeszcze się nie zakończyły. Z okazji jubileuszu flagowego programu firma Adobe zorganizuje cały tydzień szkoleń internetowych, podczas których będzie można dowiedzieć się więcej o możliwościach programu, a także jego mobilnych krewniaków i programu Adobe Lightroom.

W planie jest 48 wykładów w dwóch ścieżkach, które przez 6 dni poprowadzi 13 wykładowców, wśród których znaleźli się wieloletni ewangeliści Adobe i zawodowi projektanci z dużym doświadczeniem dydaktycznym. Poruszane tematy będą obejmować oczywiście sztuczki, które można zrobić w Photoshopie. Będzie można poznać także ciekawe zastosowania aplikacji mobilnych firmy Adobe i sposoby pracy z niedestruktywnymi narzędziami w Lightroomie. Zarówno początkujący, jak i doświadczeni użytkownicy znajdą coś dla siebie.

Szkolenia zostały zaplanowane w strefie czasowej Los Angeles, więc będą odbywać się w dość dogodnych dla pracujących Polaków godzinach – pierwsze będą odbywać się o 18:00 naszego czasu. Pierwsze będzie można oglądać już jutro wieczorem.

Aby zapisać się na szkolenia, należy udać się na stronę wydarzenia na Creative Live. Udział w wykładach prowadzonych na żywo jest zupełnie bezpłatny i naprawdę warto z nich skorzystać. Dostęp do nich po zakończeniu „Tygodnia z Photoshopem” będzie możliwy, ale będzie kosztował 300 dolarów.

źródło: dobreprogramy.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s