Zestaw świąteczny

dnia

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Dla użytkowników Photoshopa został skompletowany promocyjny Zestaw świąteczny z produktów dostępnych w ofercie Cherub Gallery. Jego zawartość pozwoli znacznie wzbogacić Twoje fotografie cyfrowe tworząc świąteczne projekty lub upominki dla bliskich osób. W skład zestawu wchodzą: Projekt kalendarza na rok 2015, Maski, Projekty na fotokubki, Pocztówka, E-kartka świąteczna, Projekt kartki świątecznej.
Pełny opis poszczególnych dokumentów poniżej.

Zestaw świąteczny dostępny w cenie 14,99 zł. Zamówienie możesz złożyć na adres cherub@op.pl lub dokonać płatności klikając poniższy baner. Link do pobrania paczki z zawartością otrzymasz na swój adres e-mail.

zestawswiateczny

Kalendarz 2015

Gotowy szablon w pełni edytowalny wspomagający projektowanie kalendarza na rok 2015. Wystarczy umieścić w dokumencie fotografię rodzinną lub dowolnie inną. Jak tego dokonać zostało opisane w materiale instruktażowym dołączonym do zawartości. Tak przygotowany kalendarz można wydrukować lub dostarczyć do dowolnego punktu fotograficznego, celem wykonania dużego wydruku. Rozmiar dokumentu A4, PSD, Layers, rozdzielczość: 300 ppi.

kalen2015_03

Maski

Gotowe szablony dokumentów wspomagające edycję cyfrowych fotografii, ukrywając jej krawędzie. Wystarczy wstawić do dokumentu dowolną fotografię wzbogaconą tekstem aby otrzymać ciekawy efekt graficzny w postaci kartki świątecznej, nadruku na gadżety lub do wykorzystania w innej dowolnej formie graficznej. Jak tego dokonać zostało opisane w materiale instruktażowym dołączonym do zawartości. Rozmiar dokumentów 20 x 30 cm. (2362 x 3543 pikseli), PSD, Layers, rozdzielczość 300 ppi.

maski3_02  maski3_03  maski3_04

Fotokubki

Gotowe szablony dokumentów wspomagające projektowanie własnych nadruków fotograficznych na wszelkiego rodzaju ceramice. Kubki z własną fotografią to obecnie jedna z popularniejszych metod wykorzystania zdjęć cyfrowych. Wystarczy wstawić zdjęcie w specjalnie przygotowaną ramkę, aby uzyskać ciekawy efekt graficzny nad uzyskaniem którego należałoby spędzić wiele czasu. Rozmiar dokumentów 20 x 8,5 cm. PSD, rozdzielczość 300 ppi.

tut_kubek  kubki2_05

Pocztówka

Dokument kartki pocztowej. Na dokument wystarczy wprowadzić tekst wedle własnych potrzeb a z tyłu wpisać dowolne życzenia. Tak przygotowany plik można wydrukować dwustronnie uzyskując niepowtarzalną kartkę z własnymi życzeniami. Dokument jest formatu klasycznej kartki pocztowej o rozmiarach 18 x 13 cm. (1063 x 768 pikseli) i rozdzielczości 150 ppi.

pocztmikolajkowa

E-kartka

Dokument e-kartki wraz z materiałem instruktażowym o klimacie świątecznym, pozwalający na umieszczenie własnej fotografii jako znaczek pocztowy.

tut_ekartka

Kartka świąteczna

Dokument kartki jest przygotowany do druku na drukarkach domowych. Jest w rozmiarach 23 x 17 cm (1354 x 1004 pikseli) i rozdzielczości 150 ppi. Kartka posiada część frontową i tylną. Jest w pełni edytowalna. Składa się z grupy warstw, które można poddać edycji wedle własnych potrzeb estetycznych. Projekt można uzupełnić własnym tekstem lub innym obiektem graficznym. Wnętrze kartki można uzupełnić dowolnym wydrukiem lub wpisać odręcznie dodatkowe życzenia.

karktasw

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s