Photoshop CC i Lightroom 5 taniej

dnia

Ta oferta zainteresuje wszystkich fotografów: z okazji Czarnego Piątku do 2 grudnia działa program Photoshop i Fotografia firmy Adobe. Każdy może kupić abonament na zestaw oprogramowania składający się z Photoshopa CC, Lightroom 5, Behance ProSite i 20 GB dysku w chmurze w promocyjnej cenie – 9,99 dolarów netto lub, dla Polski, 12,29 euro (51,50 zł) brutto miesięcznie, przy zakupie planu rocznego. Za tę cenę otrzymujemy najświeższe wersje programów, błyskawiczne aktualizacje i wszystkie korzyści wynikające z członkostwa w Creative Cloud.
Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni abonenci Creative Cloud. Szczegółowe warunki można znaleźć na stronie Adobe. Warto pamiętać, że po upłynięciu roku od daty zakupu, abonament zostanie automatycznie przedłużony po obowiązującej wtedy cenie. Zakupu można dokonać tylko poprzez sklep internetowy Adobe lub przez centrum obsługi.

To nie jedyna promocja, którą znaleźć można na stronach Adobe. Do 29 listopada można o 15% taniej kupić pełne wersje lub uaktualnienia programów Acrobat XI Standard i Acrobat XI Pro.

W ramach akcji Twórz jak profesjonalista, płać jak student uczniowie i nauczyciele mogą uzyskać dostęp do usługi Creative Cloud za 19,90 euro miesięcznie. W tej wersji obejmuje ona programy: Photoshop, Illustrator, InDesign, Adobe Muse oraz Acrobat XI Pro. z 65-procentowego rabatu można skorzystać również do 29 listopada.

źródło: dobreprogramy.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s