Blokowanie reklam

dnia

Poniższa porada nie dotyczy bezpośrednio Photoshopa jednak w znaczący sposób może ułatwić życie w przeglądaniu witryn internetowych. Instrukcja przedstawia sposób zablokowania reklam pojawiających się w popularnych przeglądarkach internetowych.

Google Chrome

Aby zablokować pojawiające się reklamy w przeglądarce Google Chrome należy zainstalować wtyczkę AdBlock. W tym celu klikamy w prawym górnym rogu przeglądarki Ustawienia Google Chrome>Narzędzia>Rozszerzenia. Klikamy Pobierz więcej rozszerzeń. Wpisujemy w polu wyszukiwania AdBlock i po pojawieniu się wtyczki klikamy Dodaj do Chrome. Akceptujemy instalację. Po instalacji, reklamy będą blokowane a na pasku uzyskamy dostęp do opcji wtyczki AdBlock.

Mozilla Firefox

Aby zablokować reklamy w przeglądarce Mozilla Firefox należy zainstalować dodatek Adblock Plus. W tym celu wybieramy z menu przeglądarki Narzędzia>Dodatki. W prawym górnym rogu wpisujemy w pasku wyszukiwania Adblock Plus i akceptujemy Enter. Na wyświetlonej liście klikamy przycisk Zainstaluj, dostępny przy dodatku Adblock Plus. Po instalacji reklamy będą blokowane. Dostęp do ustawień wtyczki mamy z pozycji menu Narzędzia>Adblock Plus.

Internet Explorer

Aby zablokować reklamy w przeglądarce Internet Explorer należy zainstalować dodatek Simple Adblock, który można pobrać tutaj >>.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s