Polski interfejs Lightroom 1.3

dnia

Dzięki uprzejmości Adobe Support, legalne spolszczenie Photoshop Lightroom dla systemów Windows i Mac, można pobrać poniżej. Należy wcześniej pamiętać o zaktualizowaniu Photoshop Lightrom do wersji 1.3.1. Możesz to wykonać na stronie Adobe.

Instrukcja instalacji polskiego interfejsu – Windows:

Zaktualizuj Adobe Photoshop Lightroom do wersji 1.3.1
Rozpakuj archiwum.
Odszukaj folder, w którym zainstalowany jest Photoshop Lightroom i otwórz podfolder o nazwie Resources ( domyślnie jest to C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop Lightroom\Resources ), a następnie utwórz w nim nowy folder o nazwie pl.
Skopiuj do niego zawartość archiwum TranslatedStrings.zip.
Rozpakuj archiwum webengines.zip (pliki wykorzystywane przez moduł eksportu galerii internetowych) i skopiuj zawartość do odpowiednich podfolderów znajdujących się w folderze Adobe Photoshop Lightroom\shared\webengines.
Uruchom program i w preferencjach ustaw język interfejsu na Automatyczny. Lightroom wybierze interfejs zgodnie z ustawieniami określonymi w Opcjach regionalnych i językowych.

Instrukcja instalacji polskiego interfejsu – Macintosh:

Zaktualizuj Adobe Photoshop Lightroom do wersji 1.3.1
Rozpakuj archiwum.
Odszukaj folder, w którym zainstalowany jest Photoshop Lightroom i trzymając wciśnięty klawisz Control kliknij ikonę programu, a następnie wybierz polecenie Show package contents.
Rozpakuj archiwum pl.lproj.zip i przenieś folder pl.lproj do folderu Resources .
Dodatkowo skopiuj folder help z en.lproj do pl.lproj (dzięki temu będą dostępne angielskie pliki pomocy po przełączeniu interfejsu na polski).
Otwórz folder PlugIns i trzymając wciśnięty klawisz Control kliknij Web.agmodule, a następnie wybierz polecenie Show package contents i przejdź do folderu Resources.
Utwórz kopię folderu galleries (będzie potrzebna gdyby zaszła potrzeba odtworzenia wersji oryginalnej) np. poleceniem Create Archive of „galleries”.
Rozpakuj archiwum galleries.zip i zastąp oryginalny folder galleries (ten, którego kopia została utworzona w poprzednim kroku).
Wróć do folderu Applications i wyświetl informacje o Adobe Photoshop Lightroom poleceniem Get Info , a następnie w zakładce Languages wyłącz wszystkie języki oprócz polskiego.
Po uruchomieniu Photoshop Lightroom będzie posiadał polski interfejs.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s