Instruktor 1

Instruktor 1 to nośnik z materiałem instruktażowym do poznania programu Adobe Photoshop i zastosowań edycyjnych na obrazie. Materiał instruktażowy znajdujący się na CD to ponad 400 stron dokumentów PDF (Adobe Reader). Jest to obszerny e-book zawierający tutoriale, porady, opis filtrów i wiele innych informacji, które pozwolą na poznanie Adobe Photoshop. Jest to wspaniała alternatywa dla książek o tym programie. Wszystko opisane zrozumiałym językiem i zobrazowane maksymalną ilością zrzutów ekranu. Materiał można wykorzystać od wersji Photoshop 7. Polecenia programu są napisane w języku polskim i angielskim. Niezależnie od posiadanej wersji językowej można w przejrzysty sposób wykonać materiał znajdujący się na nośniku.

CD dostępne w cenie 25 zł. + 5,90 zł. koszt dostawy przesyłką poleconą priorytetową. Zamówienie możesz złożyć na adres cherub@cherub.pl lub dokonać płatności klikając poniższy baner.

Przykład:

Z menu wybieramy Obrazek>Tryb>Kolor Lab (Image>Mode>Lab Color).
Klikamy kanał Jasność (Lightness) na palecie Kanały (Channels).
Z menu wybieramy Obrazek>Tryb>Skala szarości (Image>Mode>Grayscale).

Wraz z zakupem otrzymujesz również bezpłatną, bezterminową pomoc techniczną do zawartości produktu.
Dzięki materiałowi znajdującemu się na CD nauczysz się wykorzystywać możliwości edycyjne obrazu. Poznasz zastosowania wykorzystywane przez profesjonalnych grafików, których nie znajdziesz w książkach o tym programie. Dowiesz się jak stworzyć ze zwykłej fotografii piękny lub przerażający portret. Poznasz techniki wycinania z fotografii obiektów, włosów, welonów ślubnych wymiany tła. Dowiesz się, jak wykonać interesujące fotomontaże, nauczysz się wykorzystywać triki graficzne i wiele, wiele innych rzeczy.
Dzięki uprzejmości Adobe Systems na CD Instruktor została zamieszczona pełna wersja Adobe Photoshop, działająca 30 dni (Trial). Jeżeli nie posiadasz własnego Photoshopa możesz zainstalować w systemie wersję testową, celem zapoznania się z aplikacją.
Dzięki uprzejmości wydawnictwa Software, została zamieszczona grupa materiałów, które ukazały się w wydaniu prasowym czasopisma PSD.
Jeżeli interesuje cię Photoshop i obróbka zdjęć musisz być posiadaczem CD Instruktor. Cena niewielka a zasób wiedzy znaczący w porównaniu z niejedną książką o tym programie.
Poniżej zostało zaprezentowanych kilka przykładów edycyjnych znajdujących się na nośniku. To tylko namiastka tego, co znajduje się na CD.

Zawartość CD

400 stron materiałów instruktażowych PDF.
Dokumenty składowe do wykonania ćwiczeń.
Adobe Reader, bezpłatna przeglądarka dokumentów PDF.
Adobe Photoshop w wersji Trial, działającej 30 dni.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s