Brakujące zasoby Photoshop CS4

dnia

Po uruchomieniu Photoshopa CS4 możemy natrafić na brakujące zasoby, które były dostępne w starszych wersjach programu.
Od wersji CS4 niektóre zasoby nie są już instalowane z programem. Część z nich została przeniesiona do Adobe Bridge a pozostałą część musimy sami umieścić w programie.
Brakujące zasoby znajdują się na płycie instalacyjnej w katalogu Photoshop CS4>English>Goodies>Prestets. Możemy je również pobrać ze strony internetowej Adobe. Należy przejść na adobe.com>Downloads>Updates. Wybrać z rozwijanej listy Photoshop-Windows i zaakceptować Go. W kategorii Updates/Programs>Version CS4 mamy dostęp do brakujących zasobów. Pod nazwą Adobe Output Module Update for Bridge CS4 mamy galerię zdjęć dla Adobe Bridge CS4 natomiast pod nazwami Adobe Photoshop CS4 Optional plug-ins and ReadMe… znajdują się brakujące zasoby dla Photoshopa CS4 w różnych wersjach językowych. Należy pobrać te pliki i w zależności jaką posiadamy wersję programu i umieścić w katalogu Presets lub Filters Twojego Photoshopa, w zależności o jaki dodatek chcemy uzupełnić.

Wtyczkami i ustawieniami predefiniowanymi nie instalowanymi wraz z programem Photoshop CS4 są między innymi: Internetowa Galeria Zdjęć (Web Photo Gallery), Picture Package (Pakiet obrazów), Contact Sheet (Stykówka), PDF Presentation (Prezentacja PDF). Filtry Wydziel, Tworzenie wzorku, Photomerge.

Jeżeli napotkamy inne braki, które mieliśmy we wcześniejszej wersji programu należy je odnaleźć na płycie instalacyjnej i umieścić w katalogach o takiej samej nazwie, na dysku komputera.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s